Nikdy se nevzdávej!

Duben 2012

Dřevo..

29. dubna 2012 v 21:48 Deník
Grr, nenávidím dřevo! Máme doma krb a přes podzim a zimu v něm topíme, tak abychom měli čím topit tak sme koupili fůru dřeva a teď ho jak tupci musíme obírat to suché a rovnat! nenávidím to, kazí mi to plány a na tom sluníčku je horko! Poprvé sem si vybrala že ho budu jen vozit a pak že rovnat. a můj názor je že je lepší ho rovnat, jsem ve stínu. Chtěla bych aby už bylo pěkně vyrovnané v hraničkách a já mohla chodit ven s kámoškou kdy chci.
A jakej vy jste měli výkend? A jak se těšíte na prvního máje, uschnete nebo ne?

Nepřijatá

25. dubna 2012 v 16:42 Deník
Tak jsem se dozvěděla jak sem dopadla na ekonomce. Jsem první, ale od konce. Takže úplně poslední. Ti co jsou přijatí mají 100, 99 nebo 98 bodů, ti co měli 97 už jsou pod čarou.Já jsem 55 pod čarou, tak čekám že ti předemnou půjdou někteří jinam a další si nedaji odvolání. Ale jinak to dopadnout nemohlo :D. Dám si odvolání, protože náhoda je blbec :D tak uvidím :) Naštěstí mám jednu školu jistou, nestresuji ;)

Tady přidávám jednu starší fotku. mám na sobě svetr, kterej nosila v mládí moje mamka. Jak jde poznat, to co se nosilo dřív se jaksi začne nosit teď.


Uvidí se, co bude

24. dubna 2012 v 21:53 Deník
Včera jsem dělala příjmačky na ekonomku, měla jsem ráno trošku stesy. Měli jsme 10 otázek (5 matika a 5 čeština), mohla bych mít tak 9 z 10, ale to už mi moc nepomůže když mám jen 30 bodů za průměry (max 90) tak co, třeba na odvolání by mě vzít mohli. A dneska sem dělala motivační dotazník na "socku" a to byla naprostá pakárna, ale co vzali mě!! Sice psali že budou brát 32 lidí, ale je jich přijatejch 43 (já jsem 37, takže jsem ráda). Zítra se dozvím jak sem na tom s tou ekonomkou :) Ráda bych se tam dostala, ale jak už sem tu naznačila, pravděpodobnost že mě vezmou je malá.

A jak vy ostatní jste dopadli u příjmaček?

Bláboly ;)

21. dubna 2012 v 19:14 Deník
Včera jsem byla se školou v Litovelském Pomoraví. Bylo to tam celkem dobrý :) šli jsme s dobrou učitelkou, takže na pohodu, jen celý dopoledne bez záchodu :/ (do lesa ase mi fakt nechtělo :D) Jak jsme dojeli tak sem šla k babče na oběd a pak sem měla jít do orchestru, ale byla sem celkem dost unavená a nikam se mi nechtělo tak sem nešla a místo toho si hrála se sestřenicí.
Tak a dneska se chystám na koncer Michala Davida. Pojedu s kamarádkou a jejíma radičema. Celkem se i těším, protože je to můj první koncert. Myslím první koncert nějakého zpěváka. Snad to bude zábava a já se před těma příjmačkama trošku odreaguji ;)

A co vy, ti kteří děláte příjmačky na SŠ, jak se na ně (ne)těšíte?

Murphyho zákon

18. dubna 2012 v 22:08 Fotím
Dneska jsem šla pro němčinářku a jelikoš máme ve škole televizi a tam nám běhojí různé reklamy a na boku nějaké citáty, motta, zákony atd. tak jsem tam narazila na jeden Murphyho zákon a ten zněl : "Všechno si pečlivě zapisuj, vypadá to aspoň, že si něco dělal." Doma jsem se potom rozhodla udělat nějakou "chytrou" fotku a tady je jedna taková podařenější :)


Radši nic..

16. dubna 2012 v 19:07 Fotím
Je lehčí napsat ":)" než vypisovat co mi je...

Život..

16. dubna 2012 v 17:45 Deník
Sedím jen tak u pc a projíždím facebook, najednou si na jedné stránce na fb narazila na fotku a u ní byl tenhle popis:

Jsem namyšlená? - Možná k tomu mám důvod ...
Jsem na Tebe hnusná? - Asi nevíš proč to dělám...
Jsem drzá? - Ne, jen upřímná...
Můj pohled? - Díval ses někdy do mých očí a prošel to co já?
Můj vzhled? - Víš, nejsem kopie...
Jsem škaredá? Řekni mi definici krásy ;)
Špatná rozhodnutí? - Jsou k tomu, abych se poučila ;)
Dobrá rozhodnutí? - Chci vyzkoušet nové věci...
Moje srdce? - Je takové, jakým jsi ho ty udělal ...
Můj život? - Neznáš! Tak ho konečně přestaň řešit!

Podle mě je to velmi vystihující :)


Příjmačky

15. dubna 2012 v 11:54 Deník
Už to tak bude, za pár dnů mě čekají příjmačky. A proto jsem se dneska začala trošku na ně učit, jinými slovi : dělám si pár testů na internetu. Velká zábava, opravdu, ale aspoň trošku se na ně připravit musím, sice budu mít jen 10 otázek (5 matika a 5 čeština) a pak už jen nějaký dotazník, ale co :D třeba se mi to trošku vyplatí :) Pokusím se každý den udělat nějakej testík a pak to v pondělí (23.4.) nějak napíšu :) Tak mi prosím držte palce ať mě asoň na jednu školu vezmou, děkuji :))

Vendulka se snaží

11. dubna 2012 v 21:42 Deník
Co napsat o dnešním dnu? No, šlo to. Čtvrdletku z matiky jsem napsala na jedničku, jsem na sebe pyšná! A pak nám němčinářka napařila neohlášenej test na dvě lekce, čekám tak za 3 nebo za 4, tak uvidím no:/ snad to bude trojka :D ale pochybuji. Jinak byl dnešek velmi úspěšný, když nepočítám školu :D Šla jsem si zase zaběhat, tentokrát jsem ale nešla sama, šli se mnou i mí dva bratranci. Takže mě celkem i donutili jít běhat :D protože sem byla celkem líná, ale šla jsem. Zaběhli jsme 2,5 km. Potom jsem ještě deset minut skákala přes švihadlo a nakonec posilovala na břicho, zadek a stehna (zajímá mě jak zítra přežiju tělák :D) Šla jsem se pak učit a pro můj obdiv mi to šlo celkem lehko do hlavy a jsem za to ráda :)
A jaký byl váš den?

Běh

8. dubna 2012 v 17:42 Deník
Tak jsem si včera řekla že začnu běhat abych měla hezkou postavu do plavek. Včera se mi už nechtělo, tak sem šla dneska. Je celkem hezky, ale strašně studenej vzduch, ale neodradilo mě to. Hned jak jsem vyběhla, začla jsem se cítit skvěle, ten vzduch, sluchátka v uších, prostě krása! bohužel jsem pak potkala kluky od nás z vesnice, ingnorovala jsem je a modlila ať tam nejsou jak poběžím nazpět. Běžela jsem teda dál. Můj cíl bylo letiště. Doběhla jsem tam a foukalo jako o závod. Trochu jsem se vydýchala a běžela jsem zpátky, jako na potvoru tam byli a ke všemu stáli tak hezky na chodníhu :/ Raději jsem kolem nich jen prošla. Domů jsem doběhla strašně šťastná. Naprosto krásnej to byl pocit, celá jsem se tetelila blahem :)

Skittles

7. dubna 2012 v 17:52 Fotím
Včera jsem dostala od strejdy a tety k svátku dva velký balíčky Skittles. Jeden jsem měla rozdělanej a jen tak ledabyle ležel na stole, tak sem si vzala foťák a začla ho fotit. Vzniklo tohle:
Olimpia

7. dubna 2012 v 9:07 Deník
Včera jsem byla s karádkou nakupovat v Olimpii. Koupila jsem si pár věcí a mamce dárek k svátku. Tak se vám tu tak trošku pochlubím.

Řetízek z Kenvela, cena 49Kč
Tílko z pimkie, cena 179Kč
Sukně z NewYorkeru, cena 419Kč
Šátek z NewYourkeru, cena 49Kč
Tričko z Takka, cena 139Kč (mamčen dárek)

To je zase den

3. dubna 2012 v 16:13 Deník
Dneska je zase den :/ druhou hodinu tělocvik, tam jsme skákaly jak blbý (na lavečku a pak přes překážky). Další hodinu jse se dozvěděla co mi napíše na lísteček za známku z angličtiny, řekla 2-3. Totálně jsem to nepochopila, když můj průměr je 2,1 opravdu přestávám chápat! No já si tam snad nějak dodám nějaký hezký známky a aspoň jednou u ní chci 2 z angličtiny, ale teď mi to už je sice jedno když konec deváté se nepočítá. Ještě mě pak vytočí učitel z přírodopisu, nejdřív nám řekl že budem psát na atmosféru, hydrosféru, prvohory, druhohory atd., pak děcka příjdou s tím že jen na zkameněliny a dneska zase že na to co nám řekl jako první. Nakonec jsme psali na zkameněliny a na ty jsem měla referát a dal nám ten můj pracovní list, takže bych měla mít za jedna, doufám. A zítra divadlo! Konec už se školou.
Dneska je po pár dnech hezky a já opět sedím u počítače. Šla bych ven, ale jaksi není s kým a samotné se mi nějak extra nechce. A běhat bych taky šla, ale na to jsem moc líná :/

Vendulka se raduje

2. dubna 2012 v 19:55 Deník
Tralalááá... První dáreček k svátku a to od pradědy, sice je to jen obyčejná čokoláda, ale jsem pořád dítě a raduji se ztoho mála :)

Jen tak

2. dubna 2012 v 17:17 Deník
Grrrr. Nechci školu :/ i když se mi teď celkem daří (musím zaklepat), tak zase zítra test z přírodopisu, no snad dopadne nějak slibně a to jsme dneska ještě psali z ájiny, čekám tak za 3 nebo za 4 (není to moje silná stránka). Naštěstí máme ve čtvrtek prázdniny jupíííí, sice velikonoční, ale jsou to prázdniny :) pěkně lážo plážo, spát tak do desíti. Možná bych mohla každý ráno chvilku běhat, ale už teď vidím jak se mi chce :D ta lenost :/
Už chci 6.4. nebo ještě líp 7.4. kdy budem slavit můj svátek. Strašně moc se těším na to tričko co jsem si vybrala :) je nasposto luxusnííí a pak ještě dostanu knížku Krásní mrtví (strašně krásná) :)