Nikdy se nevzdávej!

Moje kecy

15. května 2012 v 16:03 |  Deník
Tak co musím dneska a blýzké dny zvládnout? Udělat 2 prezentace, seminárku, referát, naučit se dějepis, zeměpis, přírodopis, chemii a konečně začít pořádně cvičit na klarinet. Opravdu je toho "málo"! :/ Nechápu proč nám toho tolik dávají, vždyť už bude konec školního roku a oni plaší, místo toho aby nás šetřili. Opravdu nás nemají rádi! Ale začínám to trošku dlabat, testy začínám psát s tahákama, protože mě to opravdu začíná srát (pardon).

Je tu ale jedna pozitivní zpráva, teda pro mě. PŘIJALI MĚ NA EKONOMKU ! Není to snad ani možný! Byla jsem poslední. Opravdu začínám mít ten osud ráda! :) Budu se snažit být aspoň trochu vzorná školačka a učit se :)

A jak tak přemýšlím, mám tu ještě jednu pozitivní zprávu. Dneska sme v těláku běhali 1000m. Říkala jsem si, že to nezvládnu, že budu pořád zastavovat. Ale pak jsem si vzpoměla na závody, kde jsem uběhla 800m bez zastavení a řekla si že nezastavím! Prostě nesmím! Tak jsme běželi, byla jsme tak 3-4, nakonec jsem se dostala na 2. místo, ale holka co běžela předemnou tak to asi ze začátku trošku přehnala a přestala běžet a šla. Tak jsem jí předběhla a v duchu si stále opakovala: Vendulo, nesmíš se zastavit, pokud se zastavíš tak to bude špatný! Měla jsem za sebou těch 800m, a stále si opakovala že nesmím povolit. Na konec jsem předběhla ještě 2 holky, který byly za mnou (doufám že to nějak pochopíte :D). Na posledních 100m jsem nahodila sprint. Ano! Já to zvládla, byla jsem 1. a bez zastavení! Byla jsem na sebe velmi pyšná. Zvládla jsem to myslím za 4:15 (to nevím jistě), ale zlepšila jsem se od podzimu o 30 sekund, což je podle mě dobré.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama