Nikdy se nevzdávej!

Červen 2012

Konec...

26. června 2012 v 20:58 Deník
Už jen zítra a je konec, konec jedné kapitoly mého života :( Zítra jdu naposledy jako deváťák na základní školu, naposledy otevřu dveře od té (ne)milované budovi... Asi naposledy se naše třída sejde úplně celá (máme divnej kolektiv, ale já si to bez nich nedovedu představit)... už bude jen všechno nové. Noví spolužáci, učitelé, prostředí atd. Netěším, ale zároveň se těším na to nové. Ale už sem byla zvyklá na ně:( No co věci se mění, ale zítra (asi) u mě potečou slzy proudem :(

Trošku kratší článek, ale dneska se nemůžu rozepsat...

Nohy

24. června 2012 v 18:37 Fotím
Jsem se jednou nudila, seděla a měla u sebe foťák. Začala jsem si fotit nohy :D a jedna fotka se mi celkem zalíbila, tak vám ji ukážu :)

Výlet

23. června 2012 v 21:12 Deník
Cítím se už jako kdybych měla prázdniny. Ve středu jsem vstávala o půl osmé, ve čtvrtek v 8, v pátek v 7 a dneska ve čtvrt na 10. Doufám že se nedivíte, protože obvykle vstávám v 6:37 :)

Na výletě bylo za začátku fajn, ale pak se stal skrat a učitelky nasraný a nešlo s něma mluvit. A tak to vezmu popořadě :) Přijeli jsme a chtěli jsme s kámoškama pokoj po šesti, ale byly jen po dvou, tak jsem byly trošku naštvaný, ale žili jsme. Nakonec pro mě a kámošku nevyšel pokoj, tak to začaly učitelky řešit a pak jsme teda jeden dostali. Vybalili jsme si věci šli nacvičovat na rozlučák, pak do bazénu, balonková bitva a byl oběd. Polévka byla hnusná a to do slova, pak jsme měli špagety a ty byly dobrý. Měli jsme polední klid a zase nacvičovali a byli v bazéně. Den uběhl celkem v cajku, ale ve večeři kámoška našla kousek plastu :// potom nastal ten skrat, se kterým se nebudu chlubit a bylo to zlé, ale zbytek výletu jsme přežili. Cesta domů vlakem byla taky celkem vtipná. Seděli jsme v protoru kde normálně mají být kola :D takže pohodaa :DDD ale dojeli jsme ve zdraví domů :D

A jak vy si obvykle užíváte výlety se školou a na kolik dní jezdíte?

Tohle sem moc nepatří, ale mě se to líbí:
Zdroj: facebook

Tralalaaa

20. června 2012 v 22:04 Deník
Tralalaaa! Zítra se jede na poslední školní výlet na základce. :) Celkem Strašně se na ten výlet těším. Sice jede jen 21 děcek z 30, ale pohoda. My si to užijeme, teda aspoň doufám :D Máme mít balonkovou bitvu, budeme nacvičovat na rozlučák a prostě se bavit! :D a co víc si přát? :D třeba to, aby to tak bylo :D

V sobotu potom mám jít s kámoškou, s jejim klukem a kamarádem ven. Oni jsou celekm blázni, takže se patřičně těší :D Myslím že se hodně nasmějeme a prodloužíme si život o pár hodin, možná dnů :D Tralalaa, opravdu jsem dneska plná elánu! :D

A ještě něco, mám takové přecevzetí na prázdniny. Začnu cvičit s Jillian. Je to 30 denní proglam o 3 levelech. Kdyžtak si to najděte na netu :) Doufám že svoje tělo patřičně zpevním! :))

Takže dobrou noc :)

Takže tak :)

20. června 2012 v 7:57 Deník
Tak v pondělí mi sundali sádru a řeknu vám že to byla strašná úleva. Potom mě poslali na RTG, tak jsem tam s namkou šla a pak jak jsem seděla už v té místnosti tak se mi začala motat hlava, černo před očima, pískalo mi v uších a bylo mi zle. Proto jsem poprosila tu paní jestli mi dá napít, tak mi donesla vodu, zrengenovala prst a já se vypotácela ven. Musela jsem si sednou, jinak bych sebou asi někde praštila. Nakonec se to zlepšilo, naštěstí. Mamka mi potom řekla že jsem byla naprosto bílá a mé rty měly prý taky bílou barvu, grrr. Ještě mám jít 25.6. na kontrolu, tak snad to bude už cajk.

Další den jsem šla do školy a kluk, co seděl naproti mě v čekárně přet RTG se mi ve škole začál smát stylem "haha, tobě bylo včera blbě." A teď mi tedy vystvětlete, co je na tom tak směšnýho?! Podle mě, nic! Ten kluk asi nebyl v pořádku.

Dneska jsme si mohla spát krásně do půl 8, protože jedu dneska s mamkou na jakousi schůzku ohledně Go! a učebnic na střední. Takže pohoda :DDD a pak jdu už jen na 5. a 6. hodinu. To stejně budeme jen nacvičovat na rozlučák a v němčině jen sedět.

Přeji vám příjemný den :)

Fajn den

15. června 2012 v 21:16 Deník
Tak dneska byl naprosto pohodovej den! :) Ráno jsem se probudila naprosto vysmátá. První hodinu zeměpis a to jsme nacvičovali na rozlučák, pak dějepis, sice jsme psali písemku a já z ní potřebovala dostat cca 5 bodů, abych měla 3 tak jsem byla celkem vysmátá :D a nakonec jsem z ní dostala 11 bodů ze 17! Takže šupa :D pak jsme měli výtvarku, taky pohoda, potom 2 hodiny přírodopisu. První jsme prokecekali a druhou jsme cvičili a nakonec literatura a v té jsme taky nacvičovali. Tak že, co víc si přát? :D asi jen aby to dopadlo pak dobře :D

Po škole jsem šla k babče na oběd a pak jsem se rozhodla zajít k tetě pro sestřenici a pak zese k babče. Celkově to odpoledne bylo dobré. A teď jsem došla z makrel, tak že pohoda jahoda ;)

A jak jste se měli vy dneska? :)

Co dodat..

10. června 2012 v 18:07 Deník
Omlouvám se vám za to, že teď jaksi moc nepíšu. S tou sádrou to jde trošku tíž a já jaksi asi nemám náladu:/

Zítra jde naše třída do Jestřebí číst dětem do školky. Já a kámoš děláme dokumentaci :D on natáčí a já budu fotit. Jéj. Ale těším se na ty malý caparty :D Bohužel musíme jít na první hodinu a to je fyzika :/ já mám naštěstí známku uzavřenou. Muhehééé. Takže bych měla mít klid, ale i tak si to ráno v buse přečtu.

Ke všemu jsem si byla pro občanku, asi v pondělí (?) nevím :D a kámoška mi řekla že na ní vypadám jak vrah :D takže bomba!

A tahkle jsem trávila páteční večer potom co jsem došla z makrel. (koukala na film Je to i můj život a pila čaj)