Nikdy se nevzdávej!

Takže tak :)

20. června 2012 v 7:57 |  Deník
Tak v pondělí mi sundali sádru a řeknu vám že to byla strašná úleva. Potom mě poslali na RTG, tak jsem tam s namkou šla a pak jak jsem seděla už v té místnosti tak se mi začala motat hlava, černo před očima, pískalo mi v uších a bylo mi zle. Proto jsem poprosila tu paní jestli mi dá napít, tak mi donesla vodu, zrengenovala prst a já se vypotácela ven. Musela jsem si sednou, jinak bych sebou asi někde praštila. Nakonec se to zlepšilo, naštěstí. Mamka mi potom řekla že jsem byla naprosto bílá a mé rty měly prý taky bílou barvu, grrr. Ještě mám jít 25.6. na kontrolu, tak snad to bude už cajk.

Další den jsem šla do školy a kluk, co seděl naproti mě v čekárně přet RTG se mi ve škole začál smát stylem "haha, tobě bylo včera blbě." A teď mi tedy vystvětlete, co je na tom tak směšnýho?! Podle mě, nic! Ten kluk asi nebyl v pořádku.

Dneska jsme si mohla spát krásně do půl 8, protože jedu dneska s mamkou na jakousi schůzku ohledně Go! a učebnic na střední. Takže pohoda :DDD a pak jdu už jen na 5. a 6. hodinu. To stejně budeme jen nacvičovat na rozlučák a v němčině jen sedět.

Přeji vám příjemný den :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama