Nikdy se nevzdávej!

Srpen 2012

Rychlá sváča

15. srpna 2012 v 21:03 Kuchtím
Rozhodla jsem se udělat novou rubriku, nazvala bych jí Kuchtím. Zde vám budu popisovat to co si uvařím/připravím. Tak jdeme na to, první takovej recept bude na naprosto jednoduchý zeleninový salát.

Potřebujeme - okurek
- rajčata
- papriku
- bílý jogurt
- misku, nůž, prkénko
- trochu soly a pepře

Omyjeme si všechnu zeleninu a poté si ji nakrájíme na kousky, vložíme je do misky a zalejeme trochou bílého jogurtu, vše zamícháme a dle chuti opepříme a osolíme.
Hotovo a můžeme si dát zdravou sváču :)

Nedivte se, že já už ten jogurt dole mám, ale je lepší ho na to nalít až bude ta zelenina v misce:)Dobrou chuť, snad vám tu bude chutnat :)


Zpátky do školy

15. srpna 2012 v 20:48 Deník
Dneska jsem se rozhodla, že si začnu opakovat něco málo do školy. Ano :D jsou sice ještě prázdniny, ale co :D (Jeden známej mi na to řekla: nejsi náhodou nemocná? )Tak ale pohoda :) Prostě jsem se vyvalila na deku, vzala si angličtinu z 5.-6. třídy, mobil a sluchátka, JOY (kdyby náhodou) a šla se učit.

A nakonec jsem se ještě asi 45 minut opalovala (snažím se konečně opálit ty bílé místa - vypálené kraťásky), ale jaksi jsme si trošku spálila obličej. A proto jsem si na něj dala trošku bílého jogurtu, mamka říká že to pomáhá :D

Mám tu pár fotek.
Máme tě pořád rádi...

14. srpna 2012 v 0:20 Deník
Byl jsi součást rodiny :'(
Dne 10.8.2012 nám umřel kocour, jmenoval se Max. Byl to takovej blázínek, když měl náladu tak šel k někomu, nejčastěji k mámě a začal se s ní mazlit. Jindy měl nálada na skopičiny a topotom bylo k nevydržení, lítal přes gauč, křeslo, bar a ke všemu i přes nás, párkrát po mě skočil a drápl :/ Ale byl to strašně milej kocour, podle veterináře byl sympatickej. Ale už bohužel není, už nikdy nebude řádit, nikdy se už nebude mazlit u někoho z rodiny, nikdy nevyskočí na linku a něco si tam neuloví, nikdy už nebude spát na zesilovači nebo na satelitu pod stolem, nikdy už neutíkat z domu, už nikdy se nenaučí mít rád sníh, nikdy už nebubude mňaučet když si chtěl vyžádat pozornost, už nikdy nebude okusovat žaluzie, už nikdy nevyskočí na zábradlí u schodů a nebude ho drápat, už nikdy se nepřitulí k Lucce, která mu dělala mámu, už nikdy si dpolu nezablbnou, už nikdy tu nebude... A nejhorší je, že nevíme ani příčinu proč jsme ho museli nechat utratit. Ve čtvrtek mu ochrnuly nohy a začal je tahat za sebou, tak sme s ním jeli k veterinářovy a ten nám řekl že buď pojedeme do Brna na nějaké vyšetření, nebo ať ho máme v klidu. Jelikož jsme z vesnice a je to dost daleko od Brna tak jsme zvolili klid. Bohužel v pátek se mu přitížilo a už jen ležel, tak se mamka, opravdu nerada (ona ho měla nejvíce ráda), rozhodla, že zajede za veterinářem a když nebude jiná možnost tak ho nechá utratit. Jiná možnost nebyla... S mamkou a bráchou jsme to obrečeli, ale je mu líp...


Měl jsi zajímavé polohy...


Opravdu ti nevadilo kam si zalezeš...Slovinsko

2. srpna 2012 v 13:15 Deník
Táák a zítra směr Slovinsko! Po dlouhé době se zase dostanu někam do zahraničí. S rodiči nikam moc necestujeme, asi kvůli tátové práci (řidič kamionu, vrací se domů jen na víkend). Teď jedu s orchestrem ve kterém hraji na klarinet. Celkem dost se tam těším :). Jedeme na 3 dny a mám koncerty jen v pátek večer a v sobotu a v neděli jedeme do aquaparku %) Takže parádička, paráda :D Bohužel cesta trvá 7-8 hodin a proto jsem se rozhodla si konečně koupit paměťovku do mobilu a nahrát si tam víc písniček (do teď jsem jich tam měla asi 6) a dát si tam třeba i nějaký film.

Dneska ještě jedu dát na opravu notebook, protože se mi jaksi nakřupl u pantu, je to těžší na vysvětlení :D :D Takže sem nebudu přidávat asi týden články :/ možná jeden nebo dva pokut mě pustí brácha na počítač, uvidíme:)

Vy si užívejte zbytek prázdnin :))